Night Huntress Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Huntress Series

Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Raven
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Moon Girl
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Райс
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Red Reaper
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Petrova
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
silver898
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Angel
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
JoInT{}MaNia4ka
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Atrocious
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
eleos
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Да преброим до 9999
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 7:18 pm by hrisetooo

» Победителите от томболата "На ръба на гроба"!
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 5:46 pm by Raven

» Once Burned, 1st book
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyСря Фев 01, 2012 12:44 am by djenitoo

» Томбола "На ръба на гроба"!
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 5:57 am by cold_lady_

» Опиши настроението си с емотиконка
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 4:14 am by icy_freshness

» Да преброим обратно от 9999
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 4:12 am by icy_freshness

» Игра на думи
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПет Яну 27, 2012 5:19 am by b3as7

» 3 неща, които могат да се намерят в джоба ти в момента?
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyВто Яну 24, 2012 1:29 am by Lady Infernaliia

» Коя песен слушате най-често?
Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyВто Яну 24, 2012 1:27 am by Lady Infernaliia

Top posting users this week
No user
Статистика
Имаме 178 регистрирани потребители
Най-новият потребител е marielka21

Нашите потребители са написали 1342 мнения in 222 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:15 pm
Most Viewed Topics
One Foot In The Grave / Единият крак в гроба
Игра на думи
Да преброим до 9999
Томбола "На ръба на гроба"!
Да преброим обратно от 9999
Опиши настроението си с емотиконка
Новини от Издателство Ибис
Halfway to the Grave / На половината път до гроба
Новогодишна романтика
Победителите от томболата "На ръба на гроба"!
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 Томбола "На ръба на гроба"!

Go down 
+24
silver898
Moon Girl
jinchen
swetim
vivid,violence,virtue
petq6663
b3as7
anitaxx
snejincety
stasungera
Lady Infernaliia
vamp_girl33
beb4eto
mitencetoy
SSSefi
Kalinko
siso
black_kitten
danny553
JoInT{}MaNia4ka
radysan
e.stoikova
Iskra16
djenitoo
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
djenitoo
Admin
Admin
djenitoo


Брой мнения : 35
Join date : 11.09.2010

Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 8:21 pm

First topic message reminder :

Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Nh3cover

Имате възможност да спечелите една от трите безплатни книги "На ръба на гроба" благодарение на Издателство Ибис.
За да участвате трябва да отговорите на следните въпроси и постнете линк към тази тема във вашия Facebook или Twitter.

Въпросите:


1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?



Моля ви когато пускате линкове, то те да са директни към поста ви, а не линкове към профила ви.


Краен срок за участие - 29.01.2012!
Победителите ще бъдат изтеглени на 30.01.2012!


Отговорите на въпросите и линковете ви поствайте в настоящата тема!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Amber_
Човек
Човек
Amber_


Брой мнения : 3
Join date : 15.03.2011

Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 3:39 am

https://twitter.com/#!/TinaBelcheva
https://www.facebook.com/profile.php?id=1834450701

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да, чела съм и двете книги. Тъкмо днес дочетох втората. И двете части от поредицата са страхотни, но първата ми хареса повече. Рядкост е при мен да харесам повече първата част, но ето че и това се случи. Героите ми допаднаха повече в първата част, както и сцените с тях. С удоволствие съм препрочитала сцените с Кат и Боунс.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да, почти всички всъщност, с изключения на трите от Нощен свят и останалите като Исус е влюбен в мен, Рептилия и Кофти карма. Чела съм всички останали книги на Ибис и имам повечето от тях. И всички досега са ми харесали.
Върнете се в началото Go down
icy_freshness
Човек
Човек
icy_freshness


Брой мнения : 4
Join date : 01.05.2011

Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 4:10 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? - Чел съм само първата от двете излезли книги от поредицата и скоро трябва да започна втората. Постоянно гледам книгата в книжарницата и се чудя дали да я купя, но постоянно отлагам, защото имам още книги в списъка. "На крачка от гроба" ме впечатли макар че на моменти действията се развиваха прекалено бързо. Като цяло книгата ми хареса много, но финалът леко ме разочарова. Надявам се всичко да е наред между героите във втората книга.
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? - Чел съм и имам повечето от поредиците, издавани от "Ибис", дори сега довършвам "Академия за вампири" и с нетърпение очаквам предстоящите издания. Досега не е имало книга, която да ме разочарова.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000338502302
https://twitter.com/#!/icy_freshness
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 30.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 5:57 am

https://www.facebook.com/ayvii1/posts/236221649793208?notif_t=like

1.Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Първата книга я прочетох веднага след като излезе. Нямах търпение да я прочета - и не останах никак разочарована. Никак даже! Тази книга ми вля струята нова живителна сила в света на вампирите, от която се нуждаех. И разтърсващия финал, който ме накара да подскачам от щастие, че този свят няма да бъде толкова еднообразен и клиширан. Втората част, която спечелих в един от конкурсите, започнах да чета преди няколко дни. Но напредвам бавно - не зарази нея, а защото нямам време. Втората книга си е трепач. Но наистина не мога да определя коя от двете ми харесва повече, тъй като все още не съм прочела достатъчно от втората.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Разбира се! Следя почти всички, които издават.

"АДСКИ УСТРОЙСТВА, Касандра Клеър
АКАДЕМИЯ ЗА ВАМПИРИ, Ришел Мийд
БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ, Дж. Р. Уорд
ДАРБА, Мерилин Кей
ДНЕВНИЦИТЕ НА СТЕФАН, Л. Дж. Смит
КРЪВНИ ВРЪЗКИ, Ришел Мийд
НОЩЕН СВЯТ, Л. Дж. Смит
НОЩНИ ЛОВЦИ, Шерилин Кениън
ПОРЕДИЦАТА ЗА ДЖОРДЖИНА КИНКЕЙД, Ришел Мийд
РЕЛИКВИТЕ НА СМЪРТНИТЕ, Касандра Клеър
СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ, Джанин Фрост
Първия гроб отдясно, Даринда Джонс"

Копирах имената на поредиците, които следя и са издавани от издателство Ибис. Тъй като това ми е любимото издателство, мисля, че е редно да чета всичко, което пускат. Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Томбола "На ръба на гроба"!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» На ръба на гроба - книга трета
» At Graves End / В края на гроба
» Halfway to the Grave / На половината път до гроба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Night Huntress Series :: Форум :: Конкурси-
Идете на: