Night Huntress Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Huntress Series

Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Raven
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Moon Girl
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Райс
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Red Reaper
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Petrova
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
silver898
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Angel
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
JoInT{}MaNia4ka
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Atrocious
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
eleos
Томбола "На ръба на гроба"! I_vote_lcapТомбола "На ръба на гроба"! I_voting_barТомбола "На ръба на гроба"! I_vote_rcap 
Latest topics
» Да преброим до 9999
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Юни 25, 2012 7:18 pm by hrisetooo

» Победителите от томболата "На ръба на гроба"!
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Фев 07, 2012 5:46 pm by Raven

» Once Burned, 1st book
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyСря Фев 01, 2012 12:44 am by djenitoo

» Томбола "На ръба на гроба"!
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 30, 2012 5:57 am by cold_lady_

» Опиши настроението си с емотиконка
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 30, 2012 4:14 am by icy_freshness

» Да преброим обратно от 9999
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 30, 2012 4:12 am by icy_freshness

» Игра на думи
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПет Яну 27, 2012 5:19 am by b3as7

» 3 неща, които могат да се намерят в джоба ти в момента?
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 1:29 am by Lady Infernaliia

» Коя песен слушате най-често?
Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 1:27 am by Lady Infernaliia

Top posting users this week
No user
Статистика
Имаме 178 регистрирани потребители
Най-новият потребител е marielka21

Нашите потребители са написали 1342 мнения in 222 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:15 pm
Most Viewed Topics
One Foot In The Grave / Единият крак в гроба
Игра на думи
Да преброим до 9999
Томбола "На ръба на гроба"!
Да преброим обратно от 9999
Опиши настроението си с емотиконка
Новини от Издателство Ибис
Halfway to the Grave / На половината път до гроба
Новогодишна романтика
Победителите от томболата "На ръба на гроба"!
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 Томбола "На ръба на гроба"!

Go down 
+24
silver898
Moon Girl
jinchen
swetim
vivid,violence,virtue
petq6663
b3as7
anitaxx
snejincety
stasungera
Lady Infernaliia
vamp_girl33
beb4eto
mitencetoy
SSSefi
Kalinko
siso
black_kitten
danny553
JoInT{}MaNia4ka
radysan
e.stoikova
Iskra16
djenitoo
28 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
djenitoo
Admin
Admin
djenitoo


Брой мнения : 35
Join date : 11.09.2010

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 8:21 pm

Томбола "На ръба на гроба"! Nh3cover

Имате възможност да спечелите една от трите безплатни книги "На ръба на гроба" благодарение на Издателство Ибис.
За да участвате трябва да отговорите на следните въпроси и постнете линк към тази тема във вашия Facebook или Twitter.

Въпросите:


1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?



Моля ви когато пускате линкове, то те да са директни към поста ви, а не линкове към профила ви.


Краен срок за участие - 29.01.2012!
Победителите ще бъдат изтеглени на 30.01.2012!


Отговорите на въпросите и линковете ви поствайте в настоящата тема!
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Човек
Човек
Iskra16


Брой мнения : 2
Join date : 14.11.2011
Age : 28

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 9:37 pm

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=226442257439649&id=100002570318987

1. Чела съм само първата книга. Имам и втората, но още не съм я почнала. Така че, не мога да кажа коя е по - хубава. Но определено първата книга ми хареса много. Smile
2. Чела съм и други книги от ИК "Ибис".
-"Академия за вампири"
-"Дневниците на вампира"
-"Дневниците на Стефан"
-"Нощна сянка"
-"Реликвите на смъртните"

Пожелавам успех на всички, които ще участват. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
e.stoikova
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 11.11.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 10:12 pm

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=258190950920656&id=1067332744

1Ами трудно ми е да преценя, но всякаш първата ме забавлява повече. Кат и Боунс са невероятна двойка. И двете книги съм ги чела по два пъти Smile. Очаквам с нетърпение новите приключения на Кат и Боунс.

2Чела съм почти всички книги на Ибис, но любими са ми Среднощен Ловец и Братсвото на Черния Кинжал. Единствено дневниците спрях да чета тъй като са ми скучни. Очаквам с нетърпение и новите поредици на Ибис, знам че няма да разочароват читателите си.
Върнете се в началото Go down
radysan
Човек
Човек
radysan


Брой мнения : 8
Join date : 06.07.2010

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 10:14 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Само първата. Бях почнала и втората на английски, но просто не ми остана време. Сега като излезне и третата мисля да си ги прочета една след друга.
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Аз съм голям фен на издателство ибис! Радват ни със страххотни книги! Братството, Нощните ловци, Чарли, Нямам търпение да пуснат и книгата на Филипс! Нека продължават в този дух!!!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=138640146253835&id=1784661614
Късмет на всички!
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Човек
Човек
JoInT{}MaNia4ka


Местожителство Плевен
Брой мнения : 44
Join date : 12.03.2011
Age : 31

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 10:40 pm

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000124534223&ref=tn_tnmn [Надявам се всичко да е точно.]

1.Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? – Да, чела съм книгите. Ако трябва да съм по точна, това е поредицата, която ми е влязла най-много под кожата. Открила съм в нея това, което в другите не съм.
Първата книга най-много ми хареса от втората.
Прочела съм я около 6 пъти. В нея има много хумор и много приключения. Изпълнена е с много чувства и желания.
Кат и Боунс са една невероятна комбинация. Това е двойката на десетилетието.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? – Разбира се. „Нощна сянка” и в момента чета продължението „Вълче биле” на Адреа Креймър.
„Нощни ловци: Мечтан любовник” на Шерилин Кениън.
„Адски устройства: Ангел с часовников механизъм” на Касандра Клеър.
Върнете се в началото Go down
danny553
Човек
Човек



Брой мнения : 1
Join date : 14.12.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 22, 2012 11:36 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да, разбира се. Много добри книги и с нетърпение чакам и другите. Първата книга беше направо супер. но втората е уникална. Не знам как ще издържа още 10 дена без Джанин.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Книгите на Ибис са едни от най-добрите в България. И да, чел съм повечето им поредици. А сега с нетърпение чакам Тайният кръг и Вторият гроб...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=288067801252091&id=100001830660947
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Човек
Човек



Брой мнения : 1
Join date : 22.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 12:02 am

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001332215222

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?:
- Да чела съм ги, даже още преди да бъдат издавани от Ибис. Коя по- ми харесва... първата определено. Защото е нова историята. По принцип винаги първите части са най-хубави, независимо дали са на филми или на книги, а вторите ги правят бози (и то големи), но "Среднощен ловец" е доста прилична нататък. Всъщност много ми харесва историята...
Но така де да се върнем на въпроса: предпочитам първата книга.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
-Доста от поредиците:
1. АДСКИ УСТРОЙСТВА - всички издавани до сега от Ибис
2. АКАДЕМИЯ ЗА ВАМПИРИ - всички издавани до сега от Ибис
3. БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ - Не точно... в момента съм на първата книга
4. НОЩНИ ЛОВЦИ - всички издавани до сега от Ибис
5. ПОРЕДИЦАТА ЗА ДЖОРДЖИНА КИНКЕЙД - всички издавани до сега от Ибис
6. РЕЛИКВИТЕ НА СМЪРТНИТЕ - всички издавани до сега от Ибис
7. СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ - всички издавани до сега от Ибис + фен преводи на третата и четвъртата книга от поредицата
Върнете се в началото Go down
siso
Човек
Човек
siso


Брой мнения : 3
Join date : 12.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 2:40 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да чел съм и двете книги. Първата е много добра, има си от всичко по малко. Но втората ми харесва повече, защото много исках да разбера какво се е случило с Кат и Боунс. Също има и малко отговори на въпросите, но като изключим това, въпросът е много смешен. Всички книги, които съм чел ги обичам по еднакво.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да, чел съм много техни поредици, защото те издавaт невероятни книги. Дори ''невероятни'' е меко казано. Чел съм:
1. Реликвите на Смъртните
2. Адски Устройства
3. Нощна сянка
4. Братството на Черния Кинжал [не всичките]
5. Поредицата за Джорджина Кинкейд
6. Вампирите от Моргонвил
7. Академия за Вампири
8. Дневниците на Вампира [не всичките]
9. Нощни ловци

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000495988028
Върнете се в началото Go down
Kalinko
Човек
Човек
Kalinko


Местожителство Sofiq
Брой мнения : 2
Join date : 14.11.2011
Age : 28

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 2:51 am

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000807275712
1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да, чела съм първите две книги от поредицата и много ми харесват. Според мен първата книга е по-добра, защото имаше напрежение и неизвестност, които ни държаха на тръни (поне мен). Се пак смятам, че и втората беше много добра и нямам търпение да разбера какво ще стане по-нататък.
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
-Доста от поредиците:
1. ПЪРВИЯТ ГРОБ ОТ ДЯСНО
2. АКАДЕМИЯ ЗА ВАМПИРИ
3. НОЩНИ ЛОВЦИ - всички издавани до сега от Ибис
4. ПОРЕДИЦАТА ЗА ДЖОРДЖИНА КИНКЕЙД
5. СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ
6. КРЪВНИ ВРЪЗКИ
и много други.
Върнете се в началото Go down
SSSefi
Човек
Човек



Брой мнения : 1
Join date : 23.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 8:25 am

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000599033452
1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Чела съм само първата книга, скоро ще си взема и втората.
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да, разбира се!
1. Братството на Черния Кинжал [всички издавани до сега от Ибис]
2.Нощна сянка
3.Първият гроб от дясно
4.Реликвите на Смъртните
5.Джорджина Кинкейд
6.Нощен свят
и други.
Върнете се в началото Go down
mitencetoy
Човек
Човек



Брой мнения : 3
Join date : 08.03.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 3:59 pm


1. Чели ли сте първите две книги от поредицата "Среднощен ловец" и ако да - коя от тях ви хареса повече?
- Имам първата книга, но все още нямам свободното време да я прочета, заради сесията ми. Навсякъде чета много положителни коментари относно книгите и в най-скоро време ще я прочета.
2. Следите ли други поредици, издавани от "ИБИС"?
- "Ибис" е едно от най-любимите ми издателства, имам почти всички техни книги и бих казал, че определено знаят какво да издават. "Дневниците на Вампира" си остава най-любимата ми поредица издавана от тях.

https://www.facebook.com/mitencetoy/posts/159052450872868
Върнете се в началото Go down
beb4eto
Човек
Човек
beb4eto


Местожителство София
Брой мнения : 32
Join date : 23.01.2012
Age : 31

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 8:59 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
- Да, чела съм и двете книги от поредицата и мога да кажа, че наистина са страхотни... Книгата, която най-много харесвам е втората. Мисля, че развитието в тази книга е доста по интересно и завладяващо от първата според мен. Все променящите отношения между Кат и Боунс ме карат да искам все повече и повече всяка книга, за да разбера какво ще стане между тях Smile
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
- Чела съм много от поредиците издавани от ,,Ибис". Според мен наблягането върху най-интересните книги и поредици на тематика фентъзи, дърпа издателството много на горе. Дано продължат да издават толкова завладяващи книги и поредици Smile Ето част от поредиците, които съм чела:
- ,,Дневниците на вампира"
- ,,Дневниците на Стефан"
- ,,Братството на черния кинжал"
- ,,Дарба"
- ,,Нощен свят"
- ,, Вампирите от Морганвил"
- ,,Реликвите на смъртните"
- ,,Нощен сянка"
И разбира се - ,,Среднощен ловец" Smile

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=351987351496146&id=1507117206&notif_t=like


Последната промяна е направена от beb4eto на Вто Яну 24, 2012 2:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
vamp_girl33
Човек
Човек
vamp_girl33


Брой мнения : 8
Join date : 17.12.2010

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 23, 2012 11:40 pm

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001647516083

1. Да, чела съм ги, но не мога да избера, коя от двете ми харесва повече. И двете книги са много динамични, пленяващи, изпълнени с интриги, общо взето има от всичко по много!! В тези книги има страхотна любовна история, високо напрежение, много екшън. Книгите от тази поредица ме държат на нокти през повечето време, защото са уникални!

2. Да, чела съм и други книги на издателството:
- "Академия за вампири"
- "Братството на черния кинжал"
- "Вампирите от Морганвил"
- "Нощен свят"
- "Поредицата за Джорджина Кинкейд"
- "Среднощен ловец"
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Човек
Човек



Брой мнения : 3
Join date : 15.11.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 12:48 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? - Първата я прочетох за един ден - от момента в който я взех не можах да я оставя докато не стигнах до задната корица.Влюбих се в нея, затова имах огромни очаквания към втората."С единия крак в гроба" обаче, надмина в пъти това което очаквах - според мен е много по-добра от "На крачка от гроба".
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? - Да, дори имам почти всичките им книги.По поредици:
- "Академия за вампири"
- "Братството на черния кинжал"
- "Среднощен ловец"
- "Мрачните ловци"
- "Поредицата за Джорджина Кинкейд"
- "Реликвите на смъртните"
- "Адски устройства"
- "Нощна сянка"
- "Дарба"
- "Дневниците на вампира"
- "Вампирите от Морганвил"
- "Нощен свят"
Почти всички книги, които са издадени до сега.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=180208242081359&id=100001031114515

Върнете се в началото Go down
stasungera
Човек
Човек



Брой мнения : 5
Join date : 24.05.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 1:05 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? - Да, чела съм ги. Не мога да кажа коя ми харесва повече, защото и двете са уникални сами по себе си. Втората е продължение на първата и има страшно много емоции, но и двете си ги къткам.
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? - Да. Някои от тях са Братството, Академията, Ловците...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=173253429445731&id=100000972434312
Върнете се в началото Go down
http://...
snejincety
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 24.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 2:38 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Чела съм ги и двете - невероятни са! Честно казано не съм сигурна коя ми харесва повече. Може би "На крачка от гроба". Сега нямам търпение да прочета третата книга. Интересно ми е как ще продължи историята на Кат и Боунс.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Разбира се. Изчетох "Академия за вампири" и "Кръвни връзки", и сега очаквам да излезе "Златната лилия". Следя също и поредицата за Джорджина Кинкейд, "Реликвите на смъртните", "Адските устройства", поредицата за Чарли Дейвидсън и "Нощни ловци". Замислям се дали да не започна и "Браството на черния кинжал" - изглежда ми интригуваща. Мисля, че ИК Ибис са едно от най-добрите издателства в страната и им пожелавам още професионални успехи и да продължават да ни радват с невероятните си книги.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001837486653
Върнете се в началото Go down
anitaxx
Човек
Човек
anitaxx


Брой мнения : 6
Join date : 22.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyВто Яну 24, 2012 10:29 pm

https://twitter.com/#!/Los_A_amor/status/161817698051964930


1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
-Да,успях да прочета и двете книги.И двете много ми харесаха и не мога да определя коя надделява.Едната не може без другата.Хареса ми началото,опознаването на героите,и характерните им особености и зараждането на отношенията между Кат и Боунс.Във втората много ми хареса паузата която направиха и още по-вече срещата им след години когато и двамата са по-зрели(всъщост Кат повече,но и Боунс научи туй онуй)Така че всяка си има своя чар и много интересни моменти и двете се допълват перфектно, а сега и историята от третата книга да си дойде на мястото.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да,доста съм чела от "Ибис".Прочела съм всичките издени до сега книги от поредиците "Братството на черния кинжал","Академия за вампири","Реликвите на смъртните" ,"Среднощен ловец","Нощна сянка",а също и "Кръвни връзки","Стъклени къщи" и "Мечтан любовник".
Върнете се в началото Go down
b3as7
Човек
Човек
b3as7


Брой мнения : 9
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyСря Яну 25, 2012 4:13 am

https://twitter.com/#!/MsMultiBobo/status/161903129808482305

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? Чел съм и двете и смея да кажа, че това е една от най-добрите съществуваши поредеци досега. по принцип винаги предпочитам първите книги, защото в тях се разбира повече за героите и е самото начало, затова избирам първата книга от поредицата. Определено ми хареа повече.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? Оооо и питате? Това е любимото ми издателство. Чел съм:
~ Реликвите на смъртните
~ Нощен свят
~ Дарба
~ Годината на върколака
~ Ангелът с часовников механизъм и др.
Върнете се в началото Go down
petq6663
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 12.11.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyСря Яну 25, 2012 8:44 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да, прочела съм и двете книги и наистина много ми харесаха. Мисля, че втората беше по-добра, защото в първата само навлизахме в историята на книгата, а във втората вече имаше новости и неочаквани обрати.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Ибис е любимото ми издание. То наистина подбира книгите си по такъв начин, че феновете остават очаровани от всяка от тях. И така прочела съм:
- "Академия за вампири"
- "Вампирите от Морганвил"
- "Дневниците на Стефан"

Съжалявам че слагам линк към профила ми, а не към директния пост. Просто не знам как се прави!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000763556720
Върнете се в началото Go down
vivid,violence,virtue
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 15.11.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyЧет Яну 26, 2012 3:14 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Прочела съм и двете книги и бях силно впечатлена от тях.За разлика от повечето поредици ,в които историята се разводнява ,тук всяка следваща книга е по-добра.Мисля че симпатиите ми клонят към втората книга - има повече шокиращи разкрития,нови герои и наравно с това хумора от първата се е запазил.Боунс си е Боунс - 100 % мъж,такъв какъвто го обикнахме.Втората книга притежава всичко хубаво ,с което ме грабна "На крачка от гроба" ,плюс няколко бонуса към историята.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Чела съм всички излезли до сега книги от "Братството на черния кинжал","Мрачните ловци","Нощна сянка","Кръвни връзки" ,"Академия за вампири" ,както и част от книгите от "Дневниците на вампира" и "Реликвите на смъртните" и "Вампирите от Морганвил".

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000766764771

Съжалявам ,но колкото и да се опитвам не ми дава да копирам директния линк ,препраща ме към томболата.



Последната промяна е направена от vivid,violence,virtue на Нед Яну 29, 2012 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
swetim
Човек
Човек
swetim


Брой мнения : 14
Join date : 15.11.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyСъб Яну 28, 2012 2:17 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да, чела съм и двете книги от поредицата. По някакъв начин “С единия крак в гроба” ми стана малко по-любима може би, защото имаше напрежение между двамата главни герои, което в първата книга не съществуваше до такава степен. Очаквах с нетърпение да видя Кат и Боунс отново заедно, но не мога да отрека, че отношенията им преди да се съберат окончателно ме караха да се усмихвам и смея на нелепата ситуация, в която се намираха във втората книга. Хареса ми това, че Кат най-после се срещна с баща си - целта на живота й, надявам се да го убие в скоро време.

2.Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да, следя почти всички поредици на Ибис. Най-любимите ми са: Академия за вампири, Кръвни връзки, Реликвите на смъртните, Адските устройства, Среднощен ловец, Нощна сянка, Джорджина Кинкейд. Други книги, които имам вкъщи, но все още не съм прочела са: Вампирите от Морганвил, Братството на черния кинжал (прочела съм само първите книги), Дневниците на Стефан и Нощен свят.

Линк: https://twitter.com/#!/swetim
Върнете се в началото Go down
jinchen
Човек
Човек



Брой мнения : 1
Join date : 29.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 29, 2012 1:25 am

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
Да,прочетох и двете книги,невероятни са.Историята на Кат и Боунс е изпълнена с много плам,хумор,силни чувства и те непрекъснато попадат в необикновени и тежки ситуации,но се справят с тях. Трудно ми е да преценя коя от двете книги повече ми харесва,четох ги по няколко пъти, но мисля че втората книга е по-завладяваща, понеже след раздялата на Боунс и Кат в края на 1 книга, във втората те отново се събират и отношенията им се задълбочават и преминават на едно ново ниво,а пък лошите както винаги ги следват и се опитват да им навредят,но Кат и Боунс им показват,че не трябва да си играят с тях,те са невероятно силна двойка! Нямам търпение да проследя историята им по-нататък,сигурна съм,че ни очакват все по-интересни и спиращи дъха събития.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
Да, имам и съм чела:
1. Братството на Черния Кинжал
2. Нощна сянка
3. Първият гроб отдясно
4. Реликвите на Смъртните
5. Поредицата за Джорджина Кинкейд
6. Нощен свят
7. Дневниците на вампира
8. Вампирите от Морганвил
9. Реликвите на смъртните
10. Академия за вампири
11. Среднощен ловец
12. Нощни ловци
13. Адски устройства
14. Кръвни връзки

т.е почти всички книги, ИБИС е любимото ми издателство !!!

https://www.facebook.com/profile.php?id=731842556
Върнете се в началото Go down
Moon Girl
Човек
Човек
Moon Girl


Местожителство Пловдив
Брой мнения : 102
Join date : 01.07.2010
Age : 26

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 29, 2012 10:53 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече? - Чела съм ги и двете и никога няма да съжалявам, че го направих. Книгите са просто уникални и си заслужават всяка секунда. И двете си имат своите предимства и моменти, много е трудно да се определи.
Не съм сигурна, но може би втората ми харесва повече, защото тогава Кат някак осъзнава, че отмъщението към баща й не е всичко, че има по-важни и скъпи неща от това. Така тя сякаш се издигна още малко в очите ми. А и раздялата им се отрази много добре, вече се гледат по друг начин и просто осъзнаха доста неща, връзката им се разви прекрасно, аз продължавам да мисля, че ако не беше паузата във взаимотношенията им, втората книга изобщо нямаше да свърши по начина, по който по принцип свърши, Кат просто щеше да избере баща си пред Боунс, защото нямаше да знае какво е чувството, да бъдеш без любимия си...

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“? - Да, разбира се - Вампирите от Морганвил, Нощен свят, Дневниците на Стефан, Академия за Вампири, поредицата за Джорджина Кинкейд, Нощни Ловци, Братството на Черния Кижал, Реликвите на смъртните, Адски устройства, книгите за Чарли Дейвидсън, Нощна сянка. (:

https://www.facebook.com/ChrisStoyanova?ref=tn_tnmn

Успех на всички! ^^
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com/
silver898
Човек
Човек
silver898


Брой мнения : 49
Join date : 22.02.2011

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyНед Яну 29, 2012 11:17 pm

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
- Да, чела съм и двете книги от поредицата. Дори сега препрочитам още веднъж втората книга. Но както в повечето случаи, когато чета поредици, първата книга от тях си ми остава любима. В началото, когато още не знаех точно за какво става дума, когато тепърва навлизах в света, описан в книгите, когато се запознавах и обиквах главните герои. Много се радвах на сцената със запознанството на Кат и Боунс, техните тренировки и как Кат бавно се отпускаше пред Боунс. Хареса ми как той успя да измие несигурността й и я накара да се приеме такава, каквато е.

2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
- Да, може да се каже, че съм прочела поне едно 90% от поредиците, издавани от Ибис. Наистина имат уникален усет към добрите и стойностни книги. Единствените поредици, които още не съм прочела са Дарба и поредицата за Чарли Дейвидсън. Но при първа възможност ще прочета и тях. Smile

https://twitter.com/#!/violeta_naumova

Успех на всички участници! Smile
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Човек
Човек



Брой мнения : 1
Join date : 30.01.2012

Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! EmptyПон Яну 30, 2012 2:42 am

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001170740011#!/profile.php?id=100001170740011

1. Чели ли сте първите две книги от поредицата „Среднощен ловец“ и ако да – коя от тях ви хареса повече?
- Не, за съжаление не съм чела първите две книги от поредицата. Макар да стоят "кротко" на етажерката, все не ми остава време дори да ги започна. Или ще съм заета с училищни дейности, или ще чета някоя друга книга, или пък ще следя любимия сериал...
2. Чели ли сте и някои от другите поредици, издавани от „ИБИС“?
- Да, чела съм много поредици от издателство "Ибис". Това е едно от любимите ми издателства и го обожавам за това, че предлага такива прекрасни книги. Но най-любими са ми поредиците "Дневниците на вампира" на Л. Дж. Смит, "Академия за вампири" на Ришел Мийд и "Нощни ловци" на Шерилин Кениън.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Томбола "На ръба на гроба"! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томбола "На ръба на гроба"!   Томбола "На ръба на гроба"! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Томбола "На ръба на гроба"!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» На ръба на гроба - книга трета
» At Graves End / В края на гроба
» На крачка от гроба - Джанин Фрост!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Night Huntress Series :: Форум :: Конкурси-
Идете на: